νέα

οι τρεις κορυφαίοι επιθετικοί της βραζιλίας σημείωσαν όλοι γκολ και το πέναλτι του mbappe ήταν λίγο ενοχλητικό με 4-1 η εσπανιόλ.

2024-09-22

στις 3 τα ξημερώματα της 22ας σεπτεμβρίου, ώρα πεκίνου, στον έκτο γύρο της la liga, η ρεάλ μαδρίτης αντιμετώπισε εντός έδρας την εσπανιόλ.

στο πρώτο ημίχρονο, ο mbappe έχασε μια καλή ευκαιρία και η ισοπαλία ήταν 0-0 στο δεύτερο ημίχρονο, ο κουρτουά "γέννησε" ένα αυτογκόλ για να ισοφαρίσει το σκορ ο βινίσιους, ο βινίσιους και ο ροντρίγκο και ο έντερικ έκαναν τη μπάλα, ο βινίσιους πέρασε και σούταρε, ο ροντρίγκο σκόραρε και ο έντερικ ήρθε από τον πάγκο για να βοηθήσει τον μπάπε να σκοράρει από το σημείο του πέναλτι.

τελικά, η ρεάλ μαδρίτης σάρωσε 4-1 την εσπανιόλ εντός έδρας και κέρδισε τρεις συνεχόμενες νίκες στη la liga.

ρεάλ μαδρίτης – εσπανιόλ,ο αντσελότι έφτιαξε έναν σχηματισμό 433, με τον μμπαπέ επιθετικό, πλαισιωμένο από τους γκιουλέρ και ροντρίγκο, και ο μπέλινγκχαμ σχημάτισε ένα τρίποντο, με τους καρβαχάλ και ζοάν αμέ, νι, μιλιτάο και φραν γκαρσία, με τον κουρτουά η τιμή εκκίνησης φτάνει τα 856 εκατομμύρια ευρώ.ο ισπανός έχει σχηματισμό 532, με τιμή εκκίνησης τα 34,8 εκατομμύρια ευρώ.