το μαϊάμι υπέστη ισοπαλία, αλλά μέσι και μαρτίνο έδειχναν χαλαροί! λόγος: δεν επηρεάζει την πρώτη θέση

2024-09-22

τα ξημερώματα σήμερα, ώρα πεκίνου, το μαϊάμι έπαιξε το δεύτερο συνεχόμενο εκτός έδρας παιχνίδι του στη major league και το αποτέλεσμα ήταν ισόπαλο. την τελευταία αγωνιστική, το μαϊάμι ήταν επίσης ισόπαλο 2-2 από τους γηπεδούχους στα τελικά στάδια του αγώνα. δύο συνεχόμενες εκτός έδρας ισοπαλίες έχουν επιβραδύνει το ρυθμό βαθμολόγησης του μαϊάμι, αλλά δεν φαίνεται να επηρεάζει τη διάθεση του στρατηγού. ειδικά ο μέσι που έπαιξε όλο το παιχνίδι, η έκφρασή του είναι πάντα τόσο σταθερή!

αυτό το παιχνίδι ξεκίνησε στις 2:00 σήμερα, ώρα πεκίνου, πολλοί κινέζοι οπαδοί μπορεί να μην έμειναν ξύπνιοι για να το παρακολουθήσουν (οπότε ο συντάκτης θα κάνει περισσότερες κινούμενες εικόνες σε αυτό το άρθρο το απόγευμα τοπική ώρα επιπλέον, είναι ένα συνεχόμενο εκτός έδρας παιχνίδι.

στο 30ο λεπτό του δευτέρου ημιχρόνου, το μαϊάμι διοργάνωσε μια απότομη επίθεση στη μέση και έστειλε μια υπέροχη μπάλα ο άλμπα, ο οποίος ακολούθησε την μπάλα με άνεση και έστειλε μια υπέροχη σέντρα στην περιοχή του πέναλτι.