νέα

χατ-τρικ του χάαλαντ

2024-09-01

στις 00:30 το πρωί της 1ης σεπτεμβρίου, ώρα πεκίνου, στον τρίτο γύρο της premier league, η μάντσεστερ σίτι αμφισβήτησε εκτός έδρας τη γουέστ χαμ.

στο πρώτο ημίχρονο, το seat b βοήθησε τον harland με ένα μόνο χτύπημα για να σπάσει το αδιέξοδο στο δοκάρι του bowen το προβάδισμα στο ημίχρονο προηγούμενος 2-1 στο δεύτερο ημίχρονο, ο kudus χτύπησε στο δοκάρι και ο nunes βοήθησε τον haaland με ένα σπρώξιμο που όχι μόνο ολοκλήρωσε το χατ τρικ, αλλά και σφράγισε τη νίκη.

τελικά η μάντσεστερ σίτι νίκησε εκτός έδρας τη γουέστ χαμ με 3-1 και πήρε το προβάδισμα στην πρέμιερ λιγκ με τρεις σερί νίκες.

γουέστ χαμ εναντίον μάντσεστερ σίτι, ο λοπετέγκι κανόνισε έναν σχηματισμό 4231, με τιμή εκκίνησης τα 318 εκατομμύρια ευρώ, ακολούθησε ο πακέτα, πλαισιωμένος από τον μπόουεν και τον κούντους, ο γκουίντο ροντρίγκεζ και ο άλβα ρέις με διπλό μέσο, ​​ο γουάν-μπισάκα. ο μαυροπάνος, ο κίλμαν και ο έμερσον σχημάτισαν τετράπτυχο, με τον γκουαρδιόλα ως τερματοφύλακα, με αρχική τιμή 728 εκατ. ευρώ, και ο χάαλαντ μπροστά από τον επιθετικό, πίσω του είναι ο ντε μπρόινε και η θέση β. , πλαισιωμένος από grealish και doku, kovacic και lewis συνεργάτης στο μέσο, ​​gvadioll, dias, και akanji από τους τρεις κεντρικούς αμυντικούς είναι στο τέρμα.