πρέμιερ λιγκ-σέντερ δοκάρι του γκανάτσο ο ονανά έκανε δύο μαγικές αποκρούσεις για τη μάντσεστερ γιουνάιτεντ 0-0 κρίσταλ πάλας

2024-09-22

τα ξημερώματα της 22ας σεπτεμβρίου, ώρα πεκίνου, συνεχίστηκε ο πέμπτος γύρος της σεζόν 2024/2025 της πρέμιερ λιγκ, η κρίσταλ πάλας αντιμετώπισε εντός έδρας τους «κόκκινους διαβόλους». στο πρώτο μισό του αγώνα, οι γκαρνάτσο και β φε της μάντσεστερ γιουνάιτεντ χτύπησαν διαδοχικά στο δοκάρι.

ο πρώην παίκτης της μάντσεστερ γιουνάιτεντ κέρδισε τον onana με 7 εκπληκτικές αποκρούσεις για να κερδίσει τον mvp. όποιος πουλάει ανθρώπους μπορεί να γίνει διάσημος

στο πρώτο μισό του αγώνα, στο 10ο λεπτό, η μάντσεστερ γιουνάιτεντ άντεξε γρήγορα και ο γκανάτσιο πέτυχε το αριστερό σουτ στην περιοχή του πέναλτι πίσω, και ο ντε λιχτ σκόραρε με κεφαλιά από κοντά μπλοκάρει ο τερματοφύλακας. στο 26ο λεπτό, η μάντσεστερ γιουν -το σουτ χτύπησε ξανά στο δοκάρι στο 32ο λεπτό, δεξιά της μάντσεστερ γιουνάιτεντ.