ράγια: το φάουλ του σέρβου παίκτη στον χοσέλου ήταν προφανές και η ισπανία άξιζε πέναλτι

2024-09-06

ζωντανή μετάδοση, 6 σεπτεμβρίου: τις πρώτες πρωινές ώρες σήμερα, ώρα πεκίνου, στον πρώτο γύρο του uefa nations league a, η ισπανία αναδείχθηκε ισόπαλη 0-0 από τη σερβία σε έναν εκτός έδρας αγώνα.

σχετικά με αυτό το παιχνίδι

το αποτέλεσμα της ισοπαλίας ήταν λίγο πικρό για εμάς, η ισπανία είχε πολλές ευκαιρίες, ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο, αλλά δεν μπόρεσε να σκοράρει. είναι δύσκολο να παίζεις εντός έδρας στη σερβία, αμύνονται πολύ καλά.

όσον αφορά το ύποπτο φάουλ του αντίπαλου παίκτη στον χοσέλου στην περιοχή του πέναλτι, ο διαιτητής δεν επέβαλε πέναλτι.

νομίζω ότι το φάουλ στον χοσέλου ήταν προφανές και το είδα από πίσω.

για το επικίνδυνο σουτ που μπλόκαρε από τον αντίπαλο επιθετικό γιόβιτς στο πρώτο ημίχρονο

προσπάθησα να αφήσω τον γιόβιτς να κάνει την κίνηση πρώτος, για να έχω περισσότερες ευκαιρίες να υπερασπιστώ την μπάλα, αλλά ο γιόβιτς δεν μπορούσε να περιμένει, φοβόταν ότι κάποιος θα κάλυπτε πίσω του και στο τέλος δεν έκανε καλό. βολή.