ο νικητής στο 89ο λεπτό! η εθνική ομάδα ποδοσφαίρου u21 νίκησε 2-1 το βιετνάμ u21, ο he xiaoke πανηγύρισε μιμούμενος τον ronaldo siuuuuu

2024-09-04

στις 4 σεπτεμβρίου, ώρα πεκίνου, στον πρώτο γύρο του 2024cfa china team changsha international football invitational tournament, η κινεζική ομάδα u21 αντιμετώπισε την ομάδα u21 του βιετνάμ.

στο πρώτο ημίχρονο ο μουταλίφου έστειλε ασίστ, ο άιφιλντινγκ σκόραρε με χαμηλό σουτ, ο μπάο σιμένγκ έκανε λάθος στην απομάκρυνση και ο ρουάν γκουογιέ ισοφάρισε το σκορ.

στο 88ο λεπτό του δευτέρου ημιχρόνου, η κινεζική ομάδα λίγο έλειψε να χάσει την μπάλα από λάθος πάσα στο μετόπισθεν. γυρίζοντας, η κινεζική ομάδα που επέζησε από την καταστροφή έπαιξε μια υπέροχη συνεργασία και ο he xiaoke ολοκλήρωσε το buzzer beater στο 89ο λεπτό στη συνέχεια πανηγύρισε μιμούμενος τον ronaldo siuuuuu.

τελικά, η κινεζική ομάδα ποδοσφαίρου u21 ανδρών νίκησε το βιετνάμ με 2-1 και ξεκίνησε καλά σε αυτό το διεθνές τουρνουά προσκλήσεων.

[πηγή: jiupai news comprehensive]

δήλωση: τα πνευματικά δικαιώματα αυτού του άρθρου ανήκουν στον αρχικό συγγραφέα εάν υπάρχει σφάλμα στην πηγή ή παραβίαση των νόμιμων δικαιωμάτων και συμφερόντων σας, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω email και θα το χειριστούμε έγκαιρα. διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: [email protected]