πρωτάθλημα κίνας αυτοκινήτου cross-country: ο qiao xu βγήκε πρώτος στα προκριματικά

2024-08-31

υπηρεσία ειδήσεων της κίνας, daqing, 31 αυγούστου το 4ο συνέδριο αθλητισμού αυτοκινήτων και μοτοσυκλετών της κίνας μήνας πολιτισμού αυτοκινήτων daqing θα συνεχιστεί στις 30 στην πόλη daqing racing, heilongjiang. στην προκριματική περίοδο του πρωταθλήματος αυτοκινήτου της κίνας που ολοκληρώθηκε εκείνη την ημέρα, ο qiao xu από την comas warrior racing team ήρθε στην κορυφή με χρόνο 2 λεπτά, 06 δευτερόλεπτα και 25 δευτερόλεπτα, καταλαμβάνοντας την pole position.

το china automobile and motorcycle sports conference είναι αυτή τη στιγμή η μεγαλύτερη, υψηλότερου επιπέδου και πληρέστερη αθλητική εκδήλωση αυτοκινήτου και μοτοσικλέτας στην κίνα. αυτό το συνέδριο θα διαρκέσει από τις 28 αυγούστου έως την 1η σεπτεμβρίου, περιλαμβάνοντας συνολικά επτά κορυφαίες εκδηλώσεις αυτοκινήτου και μοτοσικλέτας, οι οποίες θα παρουσιάσουν μια εικαστική γιορτή «ταχύτητας και πάθους» στο κοινό.

το china automobile cross-country championship είναι ένα άκρως διακοσμητικό μηχανοκίνητο άθλημα. στην προκριματική περίοδο στις 30, ο qiao xu της comas warrior racing πήρε το προβάδισμα με χρόνο 2 λεπτά, 06 δευτερόλεπτα και 25 δευτερόλεπτα, καταλαμβάνοντας την pole position. ο ou zhibin της ομάδας duonai shock absorber racing team κατετάγη δεύτερος σε 2 λεπτά, 07 δευτερόλεπτα και 60 δευτερόλεπτα. η τρίτη θέση ήρθε από το νεοσύστατο ανοιχτό γκρουπ φέτος.

στη φωτογραφία είναι η σκηνή του αγώνα. εικόνα: παρέχεται από τον διοργανωτή της εκδήλωσης

υπήρχε ένα σκοτεινό άλογο στα προκριματικά της κατηγορίας utv, ο yuan yi της ομάδας αγώνων δρόμου του beijing summit κέρδισε την pole position με χρόνο 2 λεπτών, 13,22 δευτερόλεπτα, και ο zhang feng της ομάδας αυτοκινήτων και μοτοσυκλετών ansel timken chaoyang. κατετάγη δεύτερος με χρόνο 2 λεπτά, 14 δευτερόλεπτα και 15 δευτερόλεπτα. ο du xuanyi ήταν μόλις 0,24 δευτερόλεπτα πίσω από τον zhang feng στην τρίτη θέση και η διαφορά μεταξύ των τριών πρώτων ήταν περίπου 1 δευτερόλεπτο.

ο δεύτερος γύρος του πρωταθλήματος αυτοκινήτου της κίνας ολοκληρώθηκε την 30ή ζανγκ σενγτζούν της ομάδας λιπαντικού λιπαντικού χιλιόμετρου zm ήταν σε καλή φόρμα και κέρδισε την πρώτη θέση στα προκριματικά του σούπερ καπ, ο οδηγός της ομάδας 1087χ. κέρδισε την πρώτη θέση στα προκριματικά του κινεζικού ομίλου shanghai apex pei fan από την sailun tire drift team κέρδισε την πρώτη θέση στην κατηγορία ελίτ.

το china automobile venue professional league super cup·tcr china challenge διεξήχθη επίσης στις 30, μετά από δύο προκριματικές περιόδους, ο liu zichen της 326 auto sports πήρε την pole position, ο pan yiming της nkoda hw racing και ο hu της jin yutu gyt racing. ο χενγκ τερμάτισε τελικά τρίτος. (υπερ)

πηγή: china news network