οι άνθρωποι των μμε βομβάρδισαν την εθνική ομάδα ποδοσφαίρου με 0-7! ντονγκ λου: ο ιβάν μπορεί να τελειώσει το μάθημα τώρα, ας έρθει ο γου τζινγκούι.

2024-09-06

το βράδυ της 5ης σεπτεμβρίου ξεκίνησαν οι 18 κορυφαίοι των ασιατικών προκριματικών του παγκοσμίου κυπέλλου. η εθνική ομάδα ποδοσφαίρου προκάλεσε την ομάδα της ιαπωνίας στον εκτός έδρας αγώνα, μετά από 90 λεπτά αγώνων, η εθνική ομάδα ποδοσφαίρου έχασε από την ιαπωνική ομάδα με σκορ 0-7 στον εκτός έδρας αγώνα. το σκορ 0-7 έθεσε ρεκόρ για τη δεύτερη μεγαλύτερη ήττα στην ιστορία της εθνικής ομάδας ποδοσφαίρου μετά τον αγώνα, το θέμα του 0-7 της εθνικής ομάδας ποδοσφαίρου έγινε γρήγορα καυτό θέμα.

ο dong lu σχολίασε το παιχνίδι ότι με ένα τέτοιο σκορ, ο ivan μπορεί να αποβληθεί. ρωτάτε τον wu jingui. τόσο πολύ."

μιλώντας για αυτό το παιχνίδι, ο διάσημος φερέφωνος zhan jun είπε: "ένα ντροπιαστικό σκορ! η κατάρρευση στο δεύτερο ημίχρονο είναι απαράδεκτη και η διαδικασία και το περιεχόμενο του παιχνιδιού είναι επίσης απαράδεκτα... η μεγάλη διαφορά είναι αναμενόμενη και η ιαπωνική ομάδα επιθετική προπονητική ομάδα. υπάρχει λεπτομερής έρευνα και στοχευμένη ανάπτυξη.