ξεκινά το ασιατικό ντέρμπι του σνούκερ! ο wu yize έφτασε στον τελικό στη 1 η ώρα, θα κερδίσει το μελαχρινό άλογο το καθοριστικό παιχνίδι;

2024-09-21

στις 20:00 της 21ης ​​σεπτεμβρίου, ξεκίνησε ο πρώτος ημιτελικός του snooker england open το ασιατικό ντέρμπι επρόκειτο να ξεκινήσει.

ο wu yize είναι ο κινέζος παίκτης με την καλύτερη επίδοση σε αυτό το τουρνουά. κέρδισε τους τρεις πρωταθλητές του τουρνουά κατάταξης bingham, carter και trump στον κύριο αγώνα. ανοιχτό. πρέπει να ξέρετε ότι ο xiaote είναι ο καλύτερος παίκτης αυτή τη σεζόν. έχει μπει στους τελικούς σε 3 συνεχόμενα τουρνουά και έχει κερδίσει 2 πρωταθλήματα και 1 δευτεραθλητή, αλλά έχασε από τη νεοσύστατη κινεζική ιδιοφυΐα.

η chadha είναι μια όψιμη άνθιση η γενιά της ινδίας μετά τη δεκαετία του '90 απέκτησε επαγγελματική θέση την περασμένη σεζόν. ο chadha δεν είχε σχεδόν καμία αίσθηση παρουσίας πριν, αλλά σε αυτό το τουρνουά, έφτασε μέχρι την πρώτη τετράδα, σημειώνοντας νέο ρεκόρ για το καλύτερο ρεκόρ στην κατάταξη.

στο αποψινό ασιατικό ντέρμπι, ο wu yize κέρδισε 4-0 στη μοναδική προηγούμενη συνάντηση μεταξύ των δύο πλευρών και η απόδοσή του ήταν πιο σταθερή από τον αντίπαλό του. ο wu yize κατέχει ένα σημαντικό ρεκόρ σε αυτό το τουρνουά και μπορεί να κερδίσει αρκεί να κερδίσει το πρώτο παιχνίδι. ο τσάντα είναι ο βασιλιάς του αποφασιστικού παιχνιδιού και θα κερδίσει σε μάχες ζωής ή θανάτου, ο τζακ τζόουνς, ο χε γκουότσιανγκ και ο σέλμπι νικήθηκαν από αυτόν. μια δυνατή αναμέτρηση πρόκειται να γίνει, οπότε μείνετε συντονισμένοι!