η κινεζική super league |. η tianjin jinmen tigers κέρδισε το henan club jiuzu dukang

2024-09-16

στις 14 σεπτεμβρίου, στον 25ο γύρο της super league της κινεζικής ποδοσφαιρικής ομοσπονδίας 2024, η tianjin jinmen tigers νίκησε εντός έδρας την henan club jiuzu dukang με 1-0.
↑ ο παίκτης των tianjin jinmen tigers skoric (δεξιά) τάκλιν του παίκτη της henan club jiuzu dukang huang zichang κατά τη διάρκεια του αγώνα.
↑ ο διαιτητής liang caiwei (μέση) έδειξε κίτρινη κάρτα στον παίκτη της henan club jiuzu dukang, wang shangyuan (αριστερά).
↑ ο παίκτης του henan club jiuzu dukang, liu yixin (μέσος) μπλόκαρε τον button παίκτη της tianjin jinmen tigers κατά τη διάρκεια του αγώνα.
↑ ο παίκτης του henan club jiuzu dukang, yang yilin (δεύτερος από αριστερά) έκανε σημαντική ανακάλυψη στο παιχνίδι.
↑ ο προπονητής της henan club jiuzu dukang, nan jiyi, πριν από τον αγώνα.
↑ ο τερματοφύλακας της henan club jiuzu dukang, wang guoming (δεύτερος από δεξιά) απέκρουσε το σουτ του παίκτη της tianjin jinmen tigers, button (δεύτερος από αριστερά) κατά τη διάρκεια του αγώνα.
↑ ο παίκτης των tianjin jinmen tigers, wang qiuming (τέταρτος από αριστερά) αμύνεται στην περιοχή του πέναλτι.
↑ παίκτης της tianjin jinmen tigers ademi (μέση) κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού.
↑ ο παίκτης των tianjin jinmen tigers, han pengfei (κάτω) υπερασπίζεται τον παίκτη του henan club jiuzu dukang, nemanja kovic, κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού.
↑ οι παίκτες και των δύο πλευρών συγκρούστηκαν στις καθυστερήσεις στο δεύτερο ημίχρονο.
φωτογραφία: sun fanyue
μοντάζ: luo yuan, meng yongmin, xia yifang